Chloe - Chloe

Chloe Chloe Çıkış Yılı: 2008
Resmi web sitesi: chloe.com

Üst Notalar: Şakayık, Frezya, Liçi
Orta Notalar: Gül, Manolya, Zambak
Alt Notalar: Amber, Bal, Sedir Ağacı

Resmi Tanıtım Yazısı: Gerçek anlamda kadınsı, modaya uygun ve tazelikle baştan çıkarıcı. Koku cömert, davetkar, şık ve cüretkardır. Fresh ve kadınsı kokusuyla tümüyle kendinizi özgür hissettiriyor. Gerçekten seksi, çiçeksi ve eşsiz koku floral notalarla dolu. Parfüm neşeli Hint şakayığı, gül, tropik meyveler ve bahar frezyası ile renkleniyor. Tetikleyici amber ve zarif erz ağacı kompleksi ile sezgisel karışım şık Chloe kadınını karakterize ediyor.

Fiyatı: Chloe Chloe EDP 75 ml:
Sevil Parfümeri: 250 TL / Tekin Acar: 270 TL / Freeshop, atu : 77 Euro

2009 yılı Fifi Ödülleri "Nouveau Niche" En iyi Kadın Parfümü ödülü

Chloe     Chloe


Chloe - Chloe Parfüm kullanıcı ve blog yorumları

Bir daha hiçbir parfümden yerimde zıp zıp zıplayacak kadar etkilenmem derken karşıma çıkan ve yanıldığımı kanıtlayan güzeller güzeli bir parfüm. "Güzel" kelimesi fazlasıyla genel bir sıfat olsa da Chloé'den bahsederken kullanılmaması çok zor. Hiçbir kadının - ister tatlı parfüm düşkünü olsun, ister baharatlı, ister çiçekli - bu parfüme kolayca burun kıvıramayacağını düşünüyorum.
Kaynak: kokudefteri.blogspot.com

Evet gerçekten bir kadın kokusu, ama çamaşır suyuyla kafayı kırmış bir kadın kokusu! Ben yoğun bir çamaşır suyu kokusu alırken yengem evet bi deterjan kokusu alıyorum ben de ama sen kokular konusunda çok hassassın sevmediğin kokuyu çok derinden alman normal, herkese aynı kokmayabilir dedi haklı olarak.. Belki de tenimde güzel durmamıştır dedim, karta sıktım, yine aynı dayanılmaz koku.
Kaynak: leylaylaparfum.wordpress.com


Chloe Chloe Parfüm Kullanan Yorumları