Violet Blonde - Tom Ford

Tom Ford Violet Blonde Çıkış Yılı: 2011
Resmi web sitesi: www.tomford.com

Üst Notalar: Menekşe, Yeşil limon, İtalyan mandalinası, Baie Gülü
Orta Notalar: İris çiçeği, Yasemin, Süsen kökü
Alt Notalar: Vetiver, Misk, Benzoin, Süet, Virginia sediri

Resmi Tanıtım Yazısı: Tom Ford sunar; yeni çağın kadınsı kokusu Violet Blonde. Dünyanın en değerli koku maddeleri ile zenginleştirilmiş büyüleyici, ilgi çekici ve zerafetli bir koku.


Fiyatı: Tom Ford Violet Blonde EDP 100 ml:
Sevil Parfümeri: 344 TL / Tekin Acar: 336 TL / Freeshop, atu : 104 Euro

2012 yılı Fifi Ödülleri En iyi Lüks Kadın Parfümü ödülü
30, 50 ve 100 ml şişelerde EDP şeklinde satılıyor.

Violet Blonde

Tom Ford - Violet Blonde Parfüm kullanıcı ve blog yorumları

Menekşe yaprağının sıradışı kokusuyla limonun tazeliği ve mandalina dengelenmiş ve çok sevdiğim pembe biber kokusu orta notalarla bağı sağlamış. Kadınsı parfümlerin olmazsa olmazı iris ve yasemindir. Violet Blonde’nin kalbine de bunları yerleştirmişler. En son derinliği arttırmak için abartılmaksızın koyulan miske çok sevdiğim sedir (ki erkek parfümlerinde de çok sık kullanılır) vetiver ve bileşiminde olduğu her parfümü illaki farklı kılan benzoin yarenlik etmiş.
Kaynak: leylaylaparfum.wordpress.com

En önemlisi parfüm adına benim için artısı olan içeriğindeki süet kokusuydu. Deri ve süet kokuları oldukça sivri ama bir o kadarda seksi bulduğum kokular. Ama bazı parfümlerde dayanılmaz olabiliyor bu notalar. Karşıma çıkacak en kötü ihtimalde bile Tom Ford un lüx anlayışını hissedebileceğime inanıyordum. Beklediğim oldu ve ben Violet Blonde'u çok sevdim. Parfümü ilk denediğim andan itibaren başarılı buldum.Tek beklemediğim yönü parfümün bu kadar pudralı bir yapıda ve beklediğimden fazla misk notası içerdiğiydi. Ama varsın olsun ben böyle bile çok sevdim.
Kaynak: birazamberbirazmisk.blogspot.com


Tom Ford Violet Blonde Parfüm Kullanıcı Yorumları